فهرست محصولات بر اساس برند ویکو

گوشی موبایل ویکو T3 دو سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4... گوشی موبایل ویکو T3 دو سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4...
  • ناموجود

ویکو

گوشی موبایل ویکو T3 دو سیم کارت ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت

ناموجود

ویکو برند تازه‌ وارد به بازار گوشی‌های هوشمند است که توانسته است با معرفی گوشی‌های هوشمند میان‌رده، عملکرد خوب و قابل قبولی را به‌نمایش بگذارند. ویکو T3 هم یکی از گوشی‌های هوشمند میان‌رده و مقرون به‌صرفه این شرکت است. طراحی در نظر گرفته شده برای این گوشی، طراحی آشنایی است که نمونه آن را در بسیاری از گوشی‌های هوشمند میان‌رده دیگر هم شاهد بودیم. در نمای رو‌به‌رویی این گوشی به صفحه‌نمایش با ابعاد 6.6 اینچی با رزولوشن 720×1600 مجهز شده که طراحی ناچ واتردراپ برای این صفحه‌نمایش در نظر گرفته شده است. بریدگی قطره‌ای شکل ناچ در قسمت بالایی و مرکزی صفحه‌نمایش، سنسور دروبین سلفی با رزولوشن 8 مگاپیکسل را در خود جای داده است.

Availability: ناموجود
گوشی موبایل ویکو T3ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت گوشی موبایل ویکو T3ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت
  • ناموجود

ویکو

گوشی موبایل ویکو T3ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت

ناموجود

ویکو برند تازه‌ وارد به بازار گوشی‌های هوشمند است که توانسته است با معرفی گوشی‌های هوشمند میان‌رده، عملکرد خوب و قابل قبولی را به‌نمایش بگذارند. ویکو T3 هم یکی از گوشی‌های هوشمند میان‌رده و مقرون به‌صرفه این شرکت است. طراحی در نظر گرفته شده برای این گوشی، طراحی آشنایی است که نمونه آن را در بسیاری از گوشی‌های هوشمند میان‌رده دیگر هم شاهد بودیم. در نمای رو‌به‌رویی این گوشی به صفحه‌نمایش با ابعاد 6.6 اینچی با رزولوشن 720×1600 مجهز شده که طراحی ناچ واتردراپ برای این صفحه‌نمایش در نظر گرفته شده است.

Availability: ناموجود