فهرست محصولات بر اساس برند اپیسر

Apacer

هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 1 ترابایت هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 1 ترابایت
  • ناموجود

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 1 ترابایت

ناموجود

شرکت «اپیسر» محصولی را با نام هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 1 ترابایت روانه بازار کرده است. این محصول یک هارد اکسترنال حرفه‌ای برای ذخیره‌سازی اطلاعات با سرعت زیاد است. هارد اکسترنال AC732 از طریق درگاه USB3.2 به کامپیوتر متصل می‌شود. درگاه USB3.2 ارائه‌شده روی این محصول از نوع A است و از آن می‌توان روی کامپیوترهایی با درگاه USB2.0 و USB3.0 هم بهره برد. طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که می‌توان کابل اتصال را روی بدنه‌ی هارد نصب کرد تا نگرانی بابت گم‌شدن آن وجود نداشته باشد و از طرفی فضای بسیار کمی را اشغال کند.

Availability: ناموجود
هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 2 ترابایت هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 2 ترابایت
  • ناموجود

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 2 ترابایت

ناموجود

شرکت «اپیسر» محصولی را با نام هارد اکسترنال اپیسر مدل AC732 ظرفیت 2 ترابایت روانه بازار کرده است. این محصول یک هارد اکسترنال حرفه‌ای برای ذخیره‌سازی اطلاعات با سرعت زیاد است. هارد اکسترنال AC732 از طریق درگاه USB3.2 به کامپیوتر متصل می‌شود. درگاه USB3.2 ارائه‌شده روی این محصول از نوع A است و از آن می‌توان روی کامپیوترهایی با درگاه USB2.0 و USB3.0 هم بهره برد. طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که می‌توان کابل اتصال را روی بدنه‌ی هارد نصب کرد تا نگرانی بابت گم‌شدن آن وجود نداشته باشد و از طرفی فضای بسیار کمی را اشغال کند.

Availability: ناموجود
هارد اکسترنال اپیسر مدل AC633 ظرفیت 4 ترابایت هارد اکسترنال اپیسر مدل AC633 ظرفیت 4 ترابایت
  • ناموجود

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال اپیسر مدل AC633 ظرفیت 4 ترابایت

ناموجود

هارد اکسترنال «AC633» محصولی از برند «اپیسر» (Apacer) است. این هارد اکسترنال در فرم فاکتور 2.5اینچی ساخته شده. ابعاد خوب و کوچک محصول باعث شده تا بتوانید به‌راحتی این هارد را با خود همراه و هر نوع داده‌‌ای را روی آن کپی کنید. در بدنه‌ی AC633 از لایه‌ی سیلیکونی استفاده شده که باعث می‌شود این هارد اکسترنال در برابر ضربه مقاومت کند. ساختار داخلی هارد به‌گونه‌ای است که با استفاده از مکانیزم تعلیق داخلی، مانع از واردآمدن ضربه‌ به هارددیسک داخلی و اطلاعات آن می‌شود. می‌توان اطمینان داشت که AC633 سقوط از ارتفاع 1متری را هم تحمل می‌کند و آسیبی به داده‌های آن وارد نمی‌شود. می‌توان به ضدآب‌بودن محصول و مقاومت آن در برابر نفوذ گردوخاک اشاره کرد. رابط اتصال هارد AC633 به کامپیوتر، USB 3.1 Gen1 است و قابلیت اتصال به نسخه‌های پیشین USB را هم دارد.

Availability: ناموجود