فهرست محصولات بر اساس برند سیلیکون پاور

SilconPower

کیف و کاور

کیف هارد اکسترنال سیلیکون پاور A24L PRO ARMOR

122,000 تومان

کیف هارد دیسک اکسترنال «سیلیکون پاور» مدل «A14L PRO ARMOR» میتواند به‌ خوبی از هارد اکسترنال با ارزش شما در برابر خط‌وخش و ضربه‌ نگهداری کند. وزن این محصول حدودا 125 گرم و ابعاد آن در سایز بزرگ به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 180، 130 و 50 میلی‌متر است. ابعاد این کیف برای انواع هارد های اکسترنال سیلیکون پاور مدل های سایز بزرگ مانند: هاردهای ضد آب و ضد ضربه Silicon Power مدل A85 ،A80 ،A75 ،A65 ،A62 ،A60 ،A30 و ... مناسب است. این محصول بدنه‌ای از جنس برزنت دارد و در داخل آن اسفنج ضربه‌گیر به‌ کار رفته است که در هنگام افتادن از ارتفاع از وارد شدن ضربه به هارد حفاظت کند و در زیر پوسته بیرونی یک لایه سخت بکار رفته است که در مقابل اشیای نوک تیز کاملا مقاوم می باشد. این کیف دارای یک جیب توری برای نگهداری لوازم جانبی همراه هارد می باشد.

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال سیلیکون پاور Armor A80 ظرفیت 1 ترابایت

3,504,000 تومان

هارد اکسترنال Silicon Power مدل Armor A80 با ظرفیت 1 ترابایت یک هارد درایو قابل حمل است که با استانداردهای نظامی ضد شوک MIL-STD 810F و IPX7 ضد آب سازگار است. این هارد درایو دارای یک لایه جلیکا شوک مقاوم در برابر لرزش در داخل بدنه خود است که یک سپر اضافی را اضافه می کند و به عنوان یک بامپر برای حفاظت کامل از شوک عمل می کند. همچنین ضد فشار 300 کیلوگرم و ضد گرد و غبار است تا داده های شما را در طول ماجراجویی های سخت، زنده نگه دارد.

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 1 ترابایت

3,560,000 تومان

هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 با ظرفیت 1 ترابایت یک هارد درایو قابل حمل است که با استانداردهای نظامی ضد شوک MIL-STD 810F و IP68 ضد آب و گرد و غبار سازگار است. این هارد درایو دارای یک لایه جلیکا شوک مقاوم در برابر لرزش در داخل بدنه خود است که یک سپر اضافی را اضافه می کند و به عنوان یک بامپر برای حفاظت کامل از شوک عمل می کند. همچنین ضد فشار 500 کیلوگرم است تا داده های شما را در طول سخت ترین ماجراجویی های  زندگی، سالم نگه دارد.

کیف و کاور

کیف هارد اکسترنال سیلیکون پاور A12s pro

112,000 تومان

کیف هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل A12s pro

مناسب برای انواع هاردهای اکسترنال
دارای محفظه داخلی جهت قرار دادن هارد و کابل
جنس بدنه چرم مصنوعی
دارای بند
ضربه گیر
مقاوم در برابر آب و ضربه و گرد و غبار