جستجو در محصولات

کیف و کاور

کیف و کاور

3 محصول وجود دارد.

کیف و کاور

کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG124S PRO

119,000 تومان

کیف هارد دیسک اکسترنال K-BAG124S PRO از برند "کینگ استار"، می‌تواند به طور کامل هارد اکسترنال با ارزش شما را در برابر خط و خش و ضربه حفظ کند. وزن این محصول تقریباً ۱۲۵ گرم است و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع ۱۸۰، ۱۳۰ و ۵۰ میلی‌متر می‌باشد. ابعاد این کیف برای هاردهای اکسترنال کینگ استار و سایر هاردهای اکسترنال ۲.۵ اینچی مناسب است. این محصول دارای بدنه‌ای از جنس پارچه کتی است و در برابر آب و ضربه مقاوم است، از هارد شما در مواقع سقوط از ارتفاع یا تماس با آب محافظت می‌کند. زیر پوشش بیرونی کیف، یک لایه سخت جهت مقاومت در برابر اشیای تیز قرار داده شده است. همچنین، روی بدنه کیف، نقاطی برای جلوگیری از لغزش ایجاد شده است. طراحی این کیف بسیار شیک و جذاب بوده و برای افراد خاص پسند مناسب است. کیف K-BAG124S PRO دارای یک جیب توری نیز برای نگهداری لوازم جانبی همراه هارد است.

Availability: آخرین موجودی
کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG110S PRO
  • ناموجود

کیف و کاور

کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG110S PRO

ناموجود

وزن این محصول حدودا 125 گرم و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 160، 110 و 50 میلی‌متر است. ابعاد این کیف برای انواع هارد های اکسترنال کینگ استار و دیگر هارد‌های اکسترنال 2.5اینچی مناسب است.

Availability: ناموجود
کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG122S PRO کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG122S PRO
  • ناموجود

کیف و کاور

کیف هارد اکسترنال کینگ استار K-BAG122S PRO

ناموجود

وزن این محصول حدودا 125 گرم و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 150، 110 و 50 میلی‌متر است. این محصول بدنه‌ای از جنس پارچه کتی دارد. کیف دربرابر آب و ضربه مقاوم بوده و از هارد شما هنگام افتادن از ارتفاع یا آب محافظت می‌کند. در زیر پوسته بیرونی کیف یک لایه سخت بکار رفته است که در مقابل اشیای نوک تیز کاملا مقاوم می باشد. همچنین روی بدنه‌ی کیف، نقاطی برای جلوگیری از لغزش ایجاد شده‌اند. طراحی این کیف بسیار شیک و جذاب بوده و مناسب خاص پسندان است. این کیف K-BAG122S PRO دارای یک جیب توری نیز برای نگهداری لوازم جانبی همراه هارد می باشد.

Availability: ناموجود